Set Argjendi me Gur Swarovski Snow

XHA0027

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Argjendi me gur Swarovski.

Seti permban varsen dhe vathet.

Ne material argjendi nderthurur me gurin rrethor Swarovski dhe gure te tjere te vegjel qe e rrethojne.

Set teper i bukur dhe i vecant.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: