Set Argjendi me Gur Swarovski Flower

XHA0025

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Argjendi me gur Swarovski.

Seti permban varsen dhe vathet.

Ne material argjendi nderthurur me gurin ne forme luleje Swarovski ngjyre mjalti.

Set teper i bukur dhe i vecant.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: