Ulje çmimi! Kostum Halloween Murgesha Sexy Shfaq më të madhe

Kostum Halloween Murgesha Sexy

TT0509

Leke 2,490

-Leke 500

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Godisni ne shenje kete Halloween.

Me kostumin e murgeshes sexy nxirrni ne pah shpirtin tuaj rrebel.

Ky kostum perfshin: fustan ekstravagant te gjate nga pas dhe i shkurter perpara dhe kapele murgeshe.

Material poliester.

Mase e mesme ONE SIZE.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: