Kostum Halloween Kercimtarja Arabe

TT0508

Leke 1,990

-Leke 500

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Godisni ne shenje kete Halloween.

Me kostumin e kercimtares arabe do beni performancen tuaj edhe sikur thjesht te ecni.

Ky kostum perfshin: tuta te holla te cara, tanga, recipeta, menge dhe vello fytyre.

Material shifon/tyl.

Ngjyrat e disponueshme jane: e zeze.

Mase e mesme ONE SIZE.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: