Ulje çmimi! Kostum Halloween Djalli Sexy Shfaq më të madhe

Kostum Halloween Djalli Sexy

DL0160

Leke 2,090

-Leke 400

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Godisni ne shenje kete Halloween.

Me kostumin e djallushes sexy do magjepsni te gjithe rreth jush.

Ky kostum perfshin: fustanin e shkurter me rrip te qafa dhe brire djalli.

Material pambuk dhe dekor me tyl.

Ngjyrat e disponueshme jane: e zeze dhe e kuqe.

Mase e mesme ONE SIZE.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: