Halloween Kostum Pirate per Femra

DL0161

Leke 2,090

-Leke 400

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Godisni ne shenje kete Halloween.

Me kostumin e pirates sexy do beni pershtypje unike ne cdo feste.

Ky kostum perfshin: fustanin e shkurter dhe shamine e kokes.

Material shifon elastik.

Ngjyrat e disponueshme jane: e zeze dhe e kuqe.

Mase e mesme ONE SIZE.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: