Timon per PC/PS3 Thrustmaster T500 RS Racing Wheel

LOM006

Leke 73,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Timon per PC/PS3 Thrustmaster T500 RS Racing Wheel

Timon origjinal me metal ne qender per te luajtur lojen sa me reale. 

Pedalet perseri reale me metal dhe me bazament metali. 

Rrortullimi i timonit eshte me origjinali qe kini pare me teknologji H.E.A.R.T

Timon ultra i ndjeshem me 16 bit precizion. 

Supe i fuqishem me kunderpergjigje te menjehereshme gjate lojes. 

I pozicionueshem sipas deshires dhe permasave dhe vendit.

Design unik me 2 menyra pozicionimi. F1 e montueshme ne dysheme, dhe GT i fiksuar diku. 

Me gete pajisje loja Grand turismo nuk do kete fjale shpjegimi sepse do jete me bukur se ne te vertete, do ndjeheni po aq mire por do jeni te siguruar nga aksidentet tragjike :)

 

VIDEO DEMOSTRUESE

VIDEO DEMOSTRUESE 2

 

 

1 Muaj Garanci

Garancia jepet nga perfaqesuesi zyrtar i produktit ne Shqiperi.

Per cfardo problemi apo pyetje qe do kini ju mund te na shkruani tek adresa e emailit: kontakt@dyqantaxi.com nje person nga stafi jone do ju pergjigjet brenda 24 oreve. 

 

Nese ndodheni ne Tirane

Produktin do ia u sjellim brenda 48 oreve falas ne shtepine apo punen tuaj. Nese produkti nuk eshte si po jua pershkruajm atehere ju kini te drejten ta ktheni ate ne moment. 

Gjithashtu mund ta sjellim produktin me paketim dhurate tek ju apo edhe tek miku juaj.

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: