Buqete me Ferrero Rocher

Leke 6,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ferrero Rocher te kombinuara si nje buqete lulesh plot me ngjyra.

Buqeta e mrekullueshme me cokollata eshte e realizuar e gjitha me dore.

Ajo eshte nje buqete ideale per nenen, mesuesen, gruan, vajzen tuaj.

Dhuro te gjithe dashurine tende me embelsirat e shijshme.

E gjeni ne 3 versione: 30, 60 dhe 90 cokollata.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: