Stilolaps Colop me Vule Personale

EP0455

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni dike special me kete stilolaps lluksoz te markes Colop.

Mund te printoni firmen tuaj ne format vule per ta patur gjithmone me vete.

Mjafton te na dergoni nje foto te qarte te firmes me mesazh dhe ne do ta realizojme per ju.

Cmimi eshte per 1 stilolaps.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: