Vetëm online

Set Stilolapsa Goldring me Vule Personale

EP0454

Leke 7,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni dike special me kete set lluksoz stilolapsash te markes Goldring.

Mund te printoni firmen tuaj ne format vule per ta patur gjithmone ne stilolaps.

Seti vjen me nje kuti shume te bukur qe e ben ate nje dhurate speciale.

Gjithashtu kutia eshte e personalizueshme me tekstin tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: