Set Meshkuj Ore + Papion Klasik Shfaq më të madhe

Set Meshkuj Cante + Kollare Silk

IDE0176

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroji atij lluks dhe sharm me setin Silk.

Set per meshkuj me cante dhe kollare.

Cante e zeze me rrip te gjate sportive dhe elegante.

Dizajn unik me logon dhe simbolet e markes Philip Plein.

Kollare lluksoze ne material mendafshi te bute me dizajn ne ngjyre te zeze mat.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: