Kuti Zemer me Dedikime Shfaq më të madhe

Kuti Zemer me Dedikime

ELV0021

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti prej druri ne forme zemre me nje dekor te vecante.

Mesazhet mund te personalizohet sipas deshires tuaj nese na dergoni tekstet ose te lihen bosh nese deshironi ti plotesoni vete.

Brenda kutise ndodhen 25-30 mesazhe te lidhura bukur ne forme mini-papirusesh.

Siper kutise mund te shkruhen inicialet, emri apo nje dedikim i shkurter.

Nje kujtim special per dike po aq special ne jeten tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: