Set Shkolle Smile

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Serisht ne shkolle me plot aksesore.

Nje dhurate e bukur dhe e nevojshme per vajza dhe djem studioze.

Gote plastike e buzeqeshur mbushur plot surpriza.

12 bojra druri me ngjyra dhe gome.

1 laps druri me gome te bute per te mos vrare gishtat.

3 goma ne forme bufi simpatik.

2 stilolapsa blu me ngjyra te bukura.

5 penela per te pikturuar me permasa te ndryshme.

2 lapsa druri me tabelen e shumezimit te stampuar.

1 lepirese me shije dhe forme buzeqeshjeje.

E gjitha e paketuar bukur per ju.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: