Set Shkolle Frozen

IDE0149

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Serisht ne shkolle me plot aksesore.

Nje dhurate e bukur dhe e nevojshme per vogelushet studioze.

Gote porcelani me personazhet e filmit Frozen mbushur plot surpriza.

12 bojra te buta (dhjami).

3 lapsa druri me ngjyra per vajza.

3 goma ne forme lulesh plot ngjyra.

1 ngjitese roze me mbajtese.

1 prehese lapsash ne forme breshke e pajisur me 4 hapsira siper saj per te mbajtur lapsat statike.

E gjitha e paketuar bukur per ju.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: