Set Bizhuteri Winx + Libri Stilime Flokesh

IDE0148

Leke 4,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata ideale per vajzat kreative.

Laboratori i bizhuterive mbushur plot me perla te shndritshme per te vene kreativitetin ne pune dhe Libri me Stilime flokesh per te plotesuar pamjen me fantastike.

Nje loje fantastike qe perfshin nje telajo magjike dhe nje makineri per te krijuar varese dhe byzylyke plot shkelqim ashtu si zanat Winx.

Permban plot perla shume-ngjyreshe dhe te shkelqyeshme per te realizuar bizhuteri trendi. Stimulon kreativitetin dhe artizanalin tek vajzat te cilat deshirojne te vene ne jete fantazine e tyre.

Libri Stilime Flokesh per 10 minuta ka 144 faqe te mbushura me rreth 50 stilime flokesh te ndryshme, nga elegantet, sportivet deri tek ato super te vecantat.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: