Set Qarku Elektrik + Libri i Progresit te Njerezimit

IDE0142

Leke 5,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata ideale per femijet inteligjente.

Qarku elektrik per te mesuar si funksionon nje nga shpikjet me te medha te njerezimit dhe Libri i progresit te njerezimit qe ju rrefen per zhvillimet me te rendesishme te shekujve nga njerezit.

Nje set i pasur pune per te zbuluar sekretet e elektricitetit dhe per te realizuar ne siguri te plote rreth 90 lidhje elektrike.

Ky set propozon plot aktivitete per te zbuluar si funksionon elektriciteti dhe perberesit e tij, si psh amplifikatori, mikrofoni dhe motorri elektrik.

Libri i madh i progresit te njerezimit ka 240 faqe te mbushura me pergjigjje ndaj pikepyetjeve te cilat lidhen me historine e zhvillimit te njerezimit, qe nga fillimet e hershme e deri sot.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: