Set Laboratori i Shkencetareve + Libri i Trupit te Njeriut

IDE0141

Leke 4,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata ideale per femijet inteligjente.

Laboratori i shkencetareve i pajisur me instrumenta te ndryshem shkencore dhe Libri i trupit te njeriut qe eshte ne ndihme te projekteve shkollore.

Nje kit i kompletuar per te studiuar 4 shkencat themelore: anatomine, paleontologjine, botaniken dhe kimine. Manuali i detajuar qe do gjeni ne paketim do jete nje udhezues i afte per te orientuar femijet gjate ketyre eksperiencave.

Fale aplikimit ne internet dhe animacioneve te ndryshme qe loja permban, do jete e mundur te studiohet trupi i njeriut dhe organet. 

Libri i trupit te njeriut ka 136 faqe te mbushura me gjithcka nga koka deri te kembet me fakte, veprimtari, pyetesore qe ju argetojne dhe nxisin kureshtjen per te zgjeruar njohurite.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: