Egjiptologjia

JB0054

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Udhëtoni në Egjiptin e Lashtë.

Zbuloni piramidat madhështore dhe faraonët, faltoret e stolisura, thesaret prej ari dhe mumjet enigmatike.

30 faqe te mbushura me aventura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: