50 grate me me ndikim te epokes sone Shfaq më të madhe

50 grate me me ndikim te epokes sone

A-006037

Leke 2,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ato ecën përpara me një forcë revolucionare, duke hyrë gjithë hijeshi e krenari në një botë që ishte privilegj i burrave.

Këto gra ikona dhe shembulli që ato dhanë, u hapën udhën shumë grave të tjerave që i pasuan, duke u lënë trashëgimi frytin e njohurisë, të eksperiencës dhe të imagjinatës së tyre.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: