Per vete... Shfaq më të madhe

Per vete...

A-004077

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Për vete... rrëfimet që mund ti shkruante çdo vajzë single në qytet është një përmbledhje tregimesh dhe skicash urbane, histori reale dhe fiction, që prek shumë tema të thjeshta por edhe tabu, shkruar me shumë nota humori dhe autoironie.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: