Shenjuese Libri (bookmark) Qendisur me Pune Kryq

CRM0002

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shënjuese Libri (Bookmark te qendisura me pune kryq, vijne ne disa variante.

Nje dhurate teper e vecante per adhuruesit e librave e cila mund te personalizohet.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 dite per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: