Fuqia e instinktit në biznes Shfaq më të madhe

Fuqia e instinktit në biznes

UP0028

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Një libër tepër praktik dhe shumë stimulues, i cili tregon se si fuqia e instinktit mund të shndërrojë rrënjësisht biznesin tuaj.

215 faqe.

A.Milligan & Sh.Smith

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: