Pyetni klientet sa të mirë jeni Shfaq më të madhe

Pyetni klientet sa të mirë jeni

UP0076

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky tekst nuk është asgjë më pak se sa një manifest i ri marketingu.

I hartuar me një bollëk ngjarjesh, shembujsh dhe idesh nga më përparimtaret, ky libër ofron metoda, mjete dhe frymëzim për t'i sjellë klientët më pranë kompanisë suaj.

Lexojeni dhe mësoni se si t'ia dilni që fuqia e konsumatorit të punojë për kompaninë dhe jo kundër saj

331 faqe.

Stefan Engeseth

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: