Set Loje Tavoline 5ne1 dhe Libri Gianni De Biasi Shfaq më të madhe

Set Loje Tavoline 5ne1 dhe Libri Gianni De Biasi

IDE0134

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditet e plazhit kalohen me bukur kur ke gjithcka te nevojitet me vete.

Ky set eshte krijuar enkas per tja dhuruar tipave sportive.

Revolucioni kuqezi i Xhani De Biazit

Ky libër sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

5 lojra te ndryshme ne 1 paketim, te cilat do tju shoqerojne gjate periudhes se pushimeve.

1) Loja Tris

2) Tabela e shahut

3) Tabela dhe guret per te luajtur tavell

4) Loja e famshme "Mos u nxeh" (mund te luhet nga 2 deri ne 4 persona)

5) Dama 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: