Set Bateri e Jashtme Omega dhe Libri Gianni De Biasi

IDE0133

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditet e plazhit kalohen me bukur kur ke gjithcka te nevojitet me vete.

Ky set eshte krijuar enkas per tja dhuruar tipave sportive.

Revolucioni kuqezi i Xhani De Biazit

Ky libër sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

Bateri e jashtme Omega me kapacitet 2000 mAh.

Format portofol per tu transportuar lehtesisht me vete.

Karikim i thjeshte fale fishes microUSB.

Pershtatet per Android.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: