Set Shkop Selfie dhe Libri Gianni De Biasi

IDE0132

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditet e plazhit kalohen me bukur kur ke gjithcka te nevojitet me vete.

Ky set eshte krijuar enkas per tja dhuruar tipave sportive.

Revolucioni kuqezi i Xhani De Biazit

Ky libër sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

Shkop per Selfie me permasa shume te vogla per t'u mbjtur gjithmone me vete.
Gjatesia e shkopit te mbyllur: 13.8 cm.
Gajtesia e shkopit te hapur ne maksimumi: 48 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: