Kuti e Pikturuar Druri me 10 Foto

ELV0014

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti prej druri e pikturuar e gjitha me dore dekoruar me detaje unike.

Mesazhi i vendosur mund te personalizohet sipas deshires tuaj dhe eshte gjithashtu i pikturuar mbi kuti.

Brenda kutise ndodhen 10 foto te zgjedhura nga ju te cilat hapen ne forme fizarmonike per te surprizuar personin te cilit do ia dhuroni.

Nje kujtim special per dike po aq special ne jeten tuaj.

Permatas e kutise: 17 x 11 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: