Kornize e Personalizuar Dinosaur Shfaq më të madhe

Kornize e Personalizuar Dinosaur

RU0007

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize druri per foto e dekoruar.

E personalizueshme ne ngjyra, dekor dhe emer.

Permasat: 13 x 21 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 24 oresh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: