Kuti Shahu per shkolla/turne ( 85mm)

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti Shahu per shkolla/turne ( 85mm) Kuq /Zi

Permasat dhe ngjyrat sipas standartit te Federates Nderkombetare te Shahut ( FIDE)

Fusha 33*33, material imitim lekure

Seti perbehet nga 32 gure shahu; fusha e shahut dhe canta plastike.

E lehte dhe praktike per ta marre kudo me vete

Dhurata perfekte per gjenite e vegjel.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: