Torte me Top Futbolli Skuadra e Zemres Shfaq më të madhe

Torte me Top Futbolli Skuadra e Zemres

Leke 7,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni ne menyre unike me kete torte.

Nje dhurate e bukur per futbollistin ne jeten tuaj e personalizuar me skuadren e futbollit qe deshironi.

Zgjidhni urimin qe deshironi te vendosni dhe shijen e tortes nder keto alternativa:

-Luleshtrydhe.

-Krem cokollate.

-Fruta pylli.

-Vanile.

-Krem karamel.

Kjo torte eshte e perbere nga 25 racione.

*Ju lutem kujdesuni ta beni porosine tuaj 48 ore perpara dergeses.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: