Kornize me Germe prej Kopsash

EN0005

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate simpatike dhe unike.

Germa qe ju deshironi e kompozuar nga kopsa te permasave te ndryshme me nje dizajn elegant.

Ngjyra e kopsave sipas deshires (nje ngjyreshe ose miks)

Formati i kornizes eshte A4 me varese nga pas per ta vendosur ku te deshironi.

Kornize prej druri vintage e pajisur me xham qe dhurata juaj te jetoje ne perjetesi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar. Duke qene nje produkt artizanal nuk del asnjehere i njejte ndaj edhe fotot kane modele te ndryshme per ta ilustruar. 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: