Mesazh ne Shishe te Vogel me Kuti

DS0008

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mesazhi qe ju deshironi vjen ne version antik.

Shishja e dekoruar bukur me personalizimin qe ju deshironi do ta mbaje mesazhin ne forme papirusi brenda saj.

Gjithashtu shishja shoqerohet me nje kuti per ta bere dhuraten tuaj edhe me speciale.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: