Set 3 Vazo Qeramike JD 10240

A-001344

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vazo Qeramike modeli  JD 10240 -3

Dizanj unik ne pjesen e jashtme me thenie te gdhendur 

Ideale per dekorimin e ambjentit si dhe mbjelljen e luleve 

Material qeramik 

Ne paketim vijne 3 vazo ne madhesi te ndryshme 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: