Shampanje Ananas me Ferrero Rocher

Leke 6,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje pije lluksoze e rrethuar nga 59 embelsia e Ferrero Rocher.

Te krijuara ne formen e frutit te ananasit perbejne nje dhurate unike ne llojin e saj.

Pasi ftohet te frigorifer, sherbehet embelsisht dhe shoqerohet me cokollatat e ngjitura ne trupin e shishes.

Ideale per cdo okazion festiv.

Zgjidhni nje nga spumantet qe ne ofrojme si alternativa dhe ne do ta krijojme per ju.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: