Fustan Baci Lingerie 1173 Shfaq më të madhe

Fustan Baci Lingerie 1173

TH0117

Leke 2,840

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fustan mini i ngushte me menge te gjata ne stil golfi.

Dekor i pasur ornamentesh i shkrire ne trasparencen e copes se bute.

Nje stil qe do ju ofroje vetesiguri dhe joshje.

Mase One Size.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: