Badi per femije i personalizuar

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Personalizoni badin e femijeve tuaj me tekstin qe ju deshironi.

Badi i personalizuar 100% pambuk.

Mund te zgjidhni per vajza ose djem.

I peshtatshem per  per femije 1-2 muajsh.

*Ky eshte nje produkt i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

                             

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: