Kuti per Bizhuteri

ELV0008

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti prej druri e dekoruar me delikatese per nje dhurate te bukur.

Mund te personalizohet me rruaza qe shenojne nje date speciale per ju ose me detaje vintage.

Ngjyrat e kutise mund te vendosen sipas deshires tuaj.

Nje kujtim special per dike po aq special ne jeten tuaj.

Permasat: 13 x 8.5 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: