Kuti me Mesazhe Shfaq më të madhe

Kuti me Mesazhe

ELV0002

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti prej druri e dekoruar me delikatese per nje dhurate te bukur.

Mesazhet mund te personalizohet sipas deshires tuaj nese na dergoni tekstet ose te lihen bosh nese deshironi ti plotesoni vete.

Brenda kutise ndodhen 20 mesazhe telidhura bukur ne forme mini-papirusesh.

Permasat e kutise: 9 x 6 cm

Nje kujtim special per dike po aq special ne jeten tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: