Torte Hello Kitty Shfaq më të madhe

Torte Hello Kitty

VM0002

Leke 4,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni ne menyre unike me kete torte.

Kotelja Hello Kitty vjen e mbushur me embelsi ne version torte te bukur dhe te shijshme.

Zgjidhni urimin qe deshironi te vendosni dhe shijen e tortes nder keto alternativa:

-Luleshtrydhe.

-Krem cokollate.

-Fruta pylli.

-Vanile.

-Krem karamel.

Kjo torte eshte e perbere nga 15 racione.

*Ju lutem kujdesuni ta beni porosine tuaj 48 ore perpara dergeses.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: