Korniza KOLAZH I love you 25x25 Shfaq më të madhe

Korniza KOLAZH I love you 25x25

ELV0089

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Korniza kolazh me foto dhe dedikime.
Dhurata ideale per ciftin e sapo martuar apo per pervjetore. 
Ngjyrat dhe detaje te tjera te personalizueshme tek elementet e drurit.
Permasat: 25 x 25 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: