Torte Zemer dhe Mesazh Shfaq më të madhe

Torte Zemer dhe Mesazh

Leke 3,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni ne menyre unike me kete torte.

Nje torte ne forme zemre me nje mesazh siper do te beje te lumtur kedo.

Zgjidhni urimin qe deshironi te vendosni dhe shijen e tortes nder keto alternativa:

-Luleshtrydhe.

-Krem cokollate.

-Fruta pylli.

-Vanile.

-Krem karamel.

Kjo torte eshte e perbere nga 10 racione.

*Ju lutem kujdesuni ta beni porosine tuaj 48 ore perpara dergeses.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: