Torte me Skuadren e Zemres Shfaq më të madhe

Torte me Skuadren e Zemres

Leke 2,700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni ne menyre unike me kete torte.

Me logon e skuadres se futbollit dhe e dekoruar me kujdes me detaje simpatike.

Zgjidhni urimin qe deshironi te vendosni dhe shijen e tortes nder keto alternativa:

-Luleshtrydhe.

-Krem cokollate.

-Fruta pylli.

-Vanile.

-Krem karamel.

Kjo torte eshte e perbere nga 10 racione.

*Ju lutem kujdesuni ta beni porosine tuaj 48 ore perpara dergeses.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: