Cokollata Braziliane Brigadeiro

IDE0128

Leke 3,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Brigadeiro Gourmet prodhon embelsira braziliane ne menyre artizanale.

Keto cokollata vijne ne shije te ndryshme:

Cokollate e zeze, cokollate e bardhe, arre kokosi.

1 kg ka 50 cokollata ne forme sfere sipas shijeve qe ju deshironi.

Brigadeiro eshte embelsire braziliane e prodhuar me produkte te cilesise se larte.

Ka 52 kalori per cope (20 gr) dhe nuk ka sheqer te shtuar pra mund te hahet dhe nga diabetiket dhe femijet.

Embelsirat Brigadeiro do tju a bejne festen tuaj me te bukur me shumllojshmeria e shijeve dhe ngjyrave.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: