Pema me Raffaello

SVJ0011

Leke 5,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni nje peme me embelsirat Raffaello.

Ideale per dhurate per njerezit e zemres tuaj ne raste pervjetoresh, ditelindjesh, fejesash ose pritjesh te ndryshme.

 Ingreditentet:

 1 filxhan porcelani kafe me mbishkrimin ne anglisht:

"Ky filxhan i perket nje personi shume special. Puthje dhe perqafime."

46 cokollata raffaello te nderthurura ne menyre perfekte me fjongo te bardhe dhe te kuqe.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: