Ore Inteligjente V8 me SIM

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ora inteligjente V8 mund te lidhet me Bluetooth me nje Smartphone dhe ju njofton per thirrjet, mesazhet apo njoftime te tjera qe vijn ne telefonin tuaj.
Gjithashtu ora kryen te gjitha funksionet e nje telefoni duke i vendosur nje karte SIM, mund te flisni apo te coni mesazhe direkt nga ora, te perdorni internetin e kartes SIM dhe shume funksione te tjera.
Ekran me madhesi 1.22" me prekje per ta bere me te thjeshte perdorimin e ores
Me kamera 0.3MP per te fotografuar direkt nga ora
Trupi i ores eshte i perbere prej aliazh zinku dhe rrip gome shume rezistent.
Rezistente ndaj sperkatjeve  te ujit por nuk sugjerohet qe ora te futet brenda ne uje.
Bateri e rikarikueshme me kapacitet 280mAh e cila mund te zgjase deri ne 2 dite pune.
Sistemi operativ eshte i thjeshte dhe nuk lejon te shkarkohen aplikacione.
Mat hapat dhe aktivitetin tuaj ditor.
Permasat 53 x 44 x 12 mm dhe pesha 63 gram
Teknologji Bluetooth 3.0 dhe Rrjeti 2G
Opsione te tjera: Luajtes muzike dhe video, regjistrues zeri, boks + mikrofon, makine llogaritese, shenime etj

RAM 138MB dhe memorje 128MB e cila mund te zgjerohet nese i vendosni karte memorje

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: