FujiFilm Instax Mini 9 Scrapbook BOX1

Leke 16,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

Modeli INSTAX mini 9 dhe mund te zgjidhni ngjyren tuaj e preferuar.

Lente 60 mm, 1:12.7

Fuqia e blicit eshte 0.6-2.7 m.

Mundesi rregullimi te drites ne varesi te ambientit ku ndodheni.

Ky aparat ju jep mundesi te beni edhe selfie ku ju mund te shihni veten tek nje mini pasqyre qe gjendet afer lentes.

Permasat e printimit jane 54x86 mm, madhesia e imazhit 46x62 mm.

Punon me 2 bateri AA

Permasat 116mm x 118.3mm x 68.2mm , pesha 307 g.

Seti permban aparatin, kasen mbrojtese, nje fil me 10 shkrepje si dhe nje album per fotot.

Garancia 1 vit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: