Portofol Chanel Gold dhe Buzekuq Note

IDE0108

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kombinim unik ne ngjyra dhe dizajn.

Buzekuq i markes NOTE ne ngjyre roze nude.

Portofol me dy hapje Chanel ngjyre Gold me logo.

Cilesi dhe fashion me stil.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: