Gote Vere/shampanje e Personalizuar Shfaq më të madhe

Gote Vere/shampanje e Personalizuar

EP0586

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gota me te cilen do beni GEZUAR vjen e personalizuar per ju.

Gdhendur ne xham me inicialet daten apo edhe logon qe deshironi.

Zgjidhni mes gotes se shambanjes apo veres.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: