Kornize Magnetic BubbLe Black Shfaq më të madhe

Kornize Magnetic BubbLe Black

ZEP0247

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize magnetike ne forme te rrumbullaket

Mund ta vendosni tek dera e frigoriferit apo ne cdo siperfaqe magnetike

Korniza ka diameter 4.5cm dhe eshte shume terheqese

Per foto femijesh apo te rriturish, materiali plastike

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: