Set Make-Up Profesional

IDE0117

Leke 3,070

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per make-up per fytyren me produkte profesionale.

Seti permban: 

Tre furca profesionale IMPALA per fytyre, vetulla dhe qerpike.

Palete MATT me 4 ngjyra per vetullat.

Palete MODA me 4 ngjyra per konturet.

Krem puder mat IMPALA per lekure te mendafshte.

Seti vjen tek ju me canten e dedikuar IMPALA Cosmetics per te patur gjithmone me vete gjithcka ju duhet.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: